تک نوشته

مدل جدید ایکس‎باکس ۳۶۰

مدل جدید ایکس‎باکس ۳۶۰

طراحی مجدد سخت افزاری ۳۶۰ در تاریخ ۱۴ ژوئن اعلام شد و با هارد درایو ۲۵۰ گیگابایتی جایگزین  Elite شد. ۳۶۰ جدید با پردازنده‎ی که اجازه می‌دهد تا فضایی حدود ۳۰ درصد بیشتر از مادربرد‎های قبلی و XCGPU ( پردازنده زنون) ، سی‎پی‎یو و جی‎پی‎یو eDRAM  چیپ ۴۵ نانومتر‎ی آن که کوچکتر ، سریعتر و کم صداتر از طرح قبلی آن است. امکان جدیدی که در طرح جدید آن بسیار جالب است امکان جدا سازی هارد ۲۵۰ گیگابایتی آن است که به نظر من فوقولاده است هم‎چنین ۵ خروجی USB 2.0 که ۲ تا بیشتر از مدل قبلی است که یک پورت آن برای حسگر حرکتی کینکت و منبع تغزیه که طراحی زیبایی نسبت به قبل دارد.

مدل جدید ایکس‎باکس ۳۶۰

کارت شبکه بیسیم داخلی آن با ۲.۴ گیگاهرتزی ۸۰۲.۱۱ b/g/n و خروجی‎‌های صوتی آن از  TOSLINK  S/PDIF و خروجی HDMI ، کابل‎های کامپوزیت و هدست بیسیم از جمله چیز‎های بود که در طرح جدید آن اضافه شده است.

مدل جدید با نام Xbox 360 S با قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار در ایالات متحدده و هم‎چنین کانادا به فروش می‎‌رسد و مدل‎های آرکید و الیت از خط تولید به زودی خارج خواهند شد. هم‎چنین اعلام کردند که روی مدل جدید کار می‎کنیم که با قیمت مدل آرکید یعنی ۱۹۹ دلار وارد بازار می‎شود و برایان مورد مدیر بازاریابی ایکس‎باکس اعلام کرد که مدل‎های آینده ما بی‎نام هستند و تنها تفاوت آن هارد دیسک آن‎ها خواهد بود.

محسن شایان جمعه, ۲۵ تیر ۱۳۸۹ [ ۲:۳۵ ق٫ظ ]

up