در صورت تمایل به خرید وب سایت با ایمیل [email protected] یا فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تک نوشته

اطلاعات کاملی از بازی MW3 منتشر شد


به تازگی در هفته گذشته  شرکت Destructoid لوگویی از بازی رایانه ای    CALL OF DUTY: Modern Warfare 3   که به تام  Call of Duty: Elite  می باشد انتشار رساند و سپس  پایگاه اینترنی کوتاکو نیز به دنباله انتشار این لوگو چندین  تصاویر دیگر  از بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 را منتشر نمود گفتنی است کاور این بازی رایانه ای را هم  منتشر کرده است بر طبق شایعاتی حاکی از این می باشند که  در شماره آینده مجله OPM  نیز به زودی رونمایی رسمی  از این بازی رایانه ای خواهد شد.همانطور که می دانید قطعا پی برده اید قرار است تا اندک زمانی دیگر بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3  در نمایشگاه بزرگ بین المللی بازی های رایانه ای E3 سال 2011 میلادی رونمایی شود و امروز هم که اولین  روز این هفته می باشد به تازگی سایت کوتاکو  نیز دوباره سوپرایز های از این بازی رایانه ای برای بازیبازان منتشر کرد.

طبق اطلاعات بدست آمده در رابطه با این خبر خبرگزاری معتبر kotaku که موضوع آن در ارتباط با دنیای بازی های رایانه ای می باشد در اوایل بعد از ظهر امروز در یکی از گذارشات خود اطلاعات غیر رسمی از بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 را  به نمایش گذاشت که نسبتا از نظر محتوا بسی بسیار زیاد  می باشد.

در این اطلاعات آمده استکه این بازی رایانه ای نسبت به دیگر دو شماره قبلی خود بسیار تغییر و تحول خواهد داشت و در آخر دورنمای این سری از بازی های رایانه را مورد دست خوش تغییر قرار خواهد  داد یعنی داستانی با پایانی کامل و مشخص دوباره تشکیل  خواهد داد و سرنوشت شخصیت های کلیدی در طول این  سری به نمایش در خواهد آمد.

که استدیو های بازیسازی مجربی ماننده  Infinity Ward, Sledgehammer Games و همچنین  Raven Software  هم اکنون پروژه بازیسازی CALL OF DUTY: Modern Warfare 3  را در دست دارد و هم اکنون نیز بر روی آن در حال ساخت و ساز می باشند.

داستان بازی بدین گونه می باشد که این بازی رایانه ای  از زمانی روایت  میشود    که در پایان  نسخه  MW2  است   . ارتش  آمریکا در تلاش و کوشش است  تا حملات غافل گیر کننده ارتش ظالم روسیه را  دفع نماید.

بحش مد تک نفره این بازی رایانه ای  بازیبازان   به عنوان مامور سرویس امنیتی روسیه،اپراتور سرویس ویژه هوایی،راننده تانک و خلبان هواپیمای AC-130 و همچنین کرکتر های  اصلی  از بازیهای قبلی و کاراکترهای جدید به اقصا نقاط دنیا جهان مسافرت خواهدی کرد .

بخش گیم پلی بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3  در حدود 15  چاپتر یا به قول معروف 15  ماموریت یا محرله می باشد  و با حملات ارتش کشور  روسیه به  نیویورک  اغاز  و با آخرین  جنگ  در کشور  پیشرفته  دبی به اتمام می رسد.”

این بازی رایانه ای شامل مقدار زیادی  انفجارات حماسی  و تغییراتی در  صحنه ها در بین حرکات اکشن به وقوع می پیوندد و همچنین بازیبازان در این نسخه  کنترل وسایل نقلیه زیادی را ماننده   بمب افکن AC-130 و تانک در واحد زره ای ارتش  ایالات متحده  تجربه خواهند کرد .

در بخش تک نفره این بازی رایانه ای  به تمام سوالات و مباحثی  که از دو شماره  قبلی این سری  برای بازیبازان  بوجود آمده است  جواب خواهد داد و در این بین  نیز  همچنین کرکتر های  جدیدی  ماننده  دو سربازان گروه  DELTA  که  Frost و فرماندارش  Sandman  می باشد را  معرفی خواهد نمود.

در  حالت بخش  چند نفره آنلاین این بازی رایانه ای نقشه های  بسیار محدودی برای مسابقات  وجود دارد  و همچنین در بخش  Special Ops  مد های   Survival و Mission در این بخش وجود خواهند داشت .

داستان خطی بازی رایانه  ای جدید CALL OF DUTY: Modern Warfare 3  مستقیما  از جایی  که شماره دوم این بازی رایانه ای که  به نام Modern Warfare  2 به پایان می رسد  شروع به روایت می شود و این زمان  ارتش  روسیه جاه طلب  به مرز های  کشور ایالات متحده یورش برده است. ولادیمر  ماکارو (Vladimir Makarov)  دوباره  به شماره سوم این سری  بازگشته است  و در این بین نیز همواره  دو شخصیت  قهرمان سری Modern Warfare   یعنی Mac Tavish و Price به شدت دچار جراحات فوق العاده سنگینی شده اند  این  دو قهرمان به دست یکی از بزرگترین  جاسوسان روسیه که نیکولای (Nikolai) نام دارد در حال تعقیب هستن و آن ها نیز  در حال گریختن از دست او هستند این 2  شخصیت بارز این شماره  در کشور بزرگ  هند  و در خانه ای متروکه در کلان شهر شلوغ Dharmasala مخفی شده اند  که به زودی زود  قرار است  این خانه متروکه  توسط ماکاروف و سربازانش مورد هجوم  قرار گیرد و در این بین طیف داستانی هم  بازیبازن  در نقش یکی از افراد مورد اعتماد نیکولای که Yuri نام دارد نقش بازی  می کنید که همزمان با حمله ی دشمن و تصاحب این خانه متروکه این  این چند نفر از طریق یک بال گرد  از  صحنه  خارج خواهند شد.

بعد از این وقایع  داستان این بازی رایانه ای  در منطقه  منهتن کلان شهر  نیویورک ادامه داده خواهد شد جایی که  کشور غارت گر روسیه با کشتی های مستقر در رودخانه بزرگ Hudson  به این شهر یورش برده و در این حال نیز به حملاتش ادامه خواهد داد .ارتش آمریکا نیز برای جلوگیری و اقدامات تلافی جویانه از این حملات  نیروهای ویژه  DELTA خود را دعوت برای ضد حمله برای حملات کشور روسیه می کند   در این طیف داستانی نیز بازیکنان در نقش یکی از سربازان این گروهان که بنام  FROST می باشد ایقای نقش می کنند  او یکی از نیروهای  تحت قرمان فرماندار  Sandman است  و به او  دستور مهمی  داده میشود  که برج روی ساختمان Stock Exchange از دست ارتش روسیه پاکسازی نماید

بعد از این وقایع  بازیبازان در نقش یکی از  خلبان با تجربه  در اسمان شهر ویران شده ی Blackhawk در حال گشت زنی هستین  در این بین شما بال گرد های  دشمنان  را سرنگون می سازید  و به سمت Hudson مکانی  که  ناوگان ارتش  روسیه  که مختصات حملات   را به نمایش می گذارد را باید  غرق سازید.

این نیز لیستی از مکان های  که مراحل بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3  به رخ می‎پیوندد:

هند
نیویورک
هواپیمایی که رییس جمهور روسیه با ان منتقل میشود
شهری در سیرالئون
لندن
موگادیشو در سومالی
هامبورگ
پاریس
پراگ در چک
قلعه ای در کوهستان های چک
برلین
کاخ کرملین روسیه
دوبی
واشنگتون

 

بازیبازان در این بازی رایانه ای در نقش بادیگاردی  که  شغل وی محافظت از  رییس جمهور کشور  روسیه است او  با هواپیما  در راه امضای توافق نامه  صلح با  کشور آمریکا می باشد  که شما نیز در نقش بادیگارد وی با او همراه خواهید بود  که در این بین   رئیس جمهور به همراه  دخترش  به دست  نیرو های خودی یعنی  ماکاروف اسیر می شود  و ماکاروف هم  از اینکه رویسیه  با امریکا میخواهد صلح کند بسیار شدید مخاف است  و  ماکاروف در هواپیما  کدهای امنیتی از زیر زبان رئیس جمهور روسیه  در خواهد اورد  و در عملی کردن این فکر است که  یک حمله ی بزرگ  دیگه ای رو  به کشور  امریکا ترتیب بدهد .

 

بازیبازان به قاره داغ و سوزان  آفریقا خواعند رفت  و در انجا  Price, Soap و همچنین  Yuri حضور خواهند داشت  این 3 نفر  یک قرار  دیدار با یک  فروشنده ی بزرگ  سلاح های گرم  در Sierra Leone دارند

ناگهان روند داستانی تغییر میکنه و  اینجا شما در نقش مامور  ارتش  امریکا که به زودی قرار است ماموریتی تحت عنوان این عملیات که قرار است   جلوی  محموله ی سلاح گرمی  رو که به شهر  لندن خواهد رفت را بگیرد

.بخش گیم پلی این بازی رایانه ای  در شهرهای گوناگونی روایت می شود  ماننده شهر های هامبورگ که بازیبازان  وظیفه دارند  در نقش راننده ی یک تانک باشند  که برای مقابله با حملات ارتش  روسیه دفاع نمایید .

 

و در اخر اخرین نبرد و ماموریت بازیبازان در دبی رخ خواهد داد در اینجا دوباره شاهد  Yuri, Price و Sandman  هستیم  که حمله ای  رو به هتلی که ماکاروف در اون زندگی میکنه را انجام خواهند داد .و پس از کشتن وی بازی به اتمام خواهد رسید.

بازیکنان دوباره به گروه مک تاویش،یوری و پرایس در آفریقا برمیگردن که قبل از رفتن به سیرالئون قراری رو با فروشنده اسلحه ای با ملیت آفریقای جنوبی دارن.سپس تغییری دیگه رخ میده و شما در نقش مامور نیروی مخصوص هوایی آمریکا قرار میگیرین که میخواد جلوی محموله سلاحهایی با قابلیت تخریب عظیم رو که به بنادر واقع در لندن میره بگیره.

 

و در آخر جالب است بدانید سایت معتبر کوتاکو در این گذارش  اذعان داشته است که بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3  هشتم نوامبر سال جاری میلادی (17 آبان 1390)  برای پلتفرم های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

مهمان سه شنبه, 17 می 2011 [ 9:47 ق.ظ ]

  • مبین

    من دیگه‌مدرن وارفر ۲ رو اخرین درجه سختیشو بعد از هارد یعنی تموم کردم هم داستانش قشنگه هم باحاله بازی کنید من که سه شو میخرم به خاطرش تو بازی جنگی حرفه‌ای شدم

up