در صورت تمایل به خرید وب سایت با ایمیل [email protected] یا فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تک نوشته

Brothers in Arms: Hells Highway

Brothers in Arms: Hells Highwayنام بازی جدید کمپانی Gearbox Software میباشد که توسط شرکت بزرگ و معروف Ubisof منتشر شده است . اگر نسخه ی اول را بازی کرده و از آن لذت بده باشید ، احتمالا بازی کردن این قسمت هم برایتان خالی از لطف نیست . در این چند سال اخیر مرز بین فیلم های سینمایی و بازی های ویدیویی تا حد بسیار زیادی کم شده است ، اگر میخواهید این مسئله را با چشمان خود ببینید حتما این بازی را تهیه کنید ، چون بازی بسیار شبیه به یک فیلم سینمایی است .

داستان بازی همانند نسخه های قبلی مربوط به دوران جنگ جهانی دوم میشود . کاراکتر اصلی بازی همان مــت بیکر خودمان است که در نسخه ی قبلی هم حضور داشته . وظیفه ی او این است که به هلند برود و با آلمان ها که تمامی کشور را فتح کرده اند مبارزه کند و آنها را از این کشور بیرون اندازند ، در طول این راه پر فراز و نشیب با حوادث و اتفاقات گوناگونی مواجه میشود که در نوع خود بسیار جالب و هیجان انگیز است .

شاید به جرات میتوان گفت یکی از فاکتور هایی که Brothers in Arms را با ارزش و قابل بازی کردن میکند گرافیک آن است . طراحی محیط بسیار زیبا و طبیعی شده است و واقعا گیمر را به حال و هوای جنگ های جهانی میبرد . کاراکتر ها هم طراحی خوبی دارند ، اما در بعضی از اجزای بدن مثلا دست ها زیاد جالب و دلچسب نیستند ، دویدنی آنها هم زیاد جالب طراحی نشده و خیلی خوب از آب در نیامده است . یکی دیگر از نکات جالب و دلپذیر بازی گیم پلی آن است ، شما برای کشتن دشمنان کار آسانی را در پیش رو ندارید ، باید مدت ها در سنگر خود بمانید تا آنها خود را به شما بنمایند و شما بتوانید با یک حرکت برق آسا آنها را از بین ببرید . البته این موضوع هم در بعضی از مواقع بسیار اعصاب خورد کن و تکراری میشود .

شما در بازی میتوانید پشت هر چیز که توانایی مخفی کردن شما را داشته باشد سنگر بگیرید ، از در و دیوار گرفته تا در پشت کامیون ها و ماشین های مختلف ، میتوانید به سربازان خود فرمان دهید که به این طرف و آن طرف بروند و یا به دشمن حمله کنند و یا با شما همراه شوند ( یک چیزی در حدود بازی VEGAS 2 ) . پرتاب نارنجک هم بسیار ضعیف و دور از واقعیت کار شده است به طوری که شما دقیق میتوانید نقطه ای را که میخواهید نارنجک را به آنجا پرت کنید مشخص و آن را رها کنید ، این نکته های کوچک و ابتدایی با کمی بازی کردن و پیشرفت در بازی خود را آشکار میکنند و از کیفیت بازی میکاهند .

صداگذاری هم زیاد جالب و زیبا از آب در نیامده است ، مثلا همراهان شما یک حرف را صد ها بار تکرار میکنند و نمیگذارند تا شما تمرکزتان را حفظ کنید . اما نباید از حق هم گذشت ، دوبلور ها بسیار حرفه ای کار کرده اند و در دمو های میانه ی بازی بسیار زیبا دوبلوری کرده اند و جو بازی را بسیار زیبا کرده اند . صدا شلیک اسلحه ها هم متناسب با نوع سلاح خوب کار شده است . موسیقی هایی هم که در بازی پخش میشود اکثرا یکنواخت و تکراری هستند .

در کل انتظار این را نداشته باشید که بازی همانند بازی هایی مانند COD باشد و بتواند شما را مدت ها سرگرم کند ، چون در کل بازی زیاد دلنشین و دلچسب نیست و بسیار خسته کننده دنبال میشود . در هر صورت میتوانید این بازی را برای سه پلتفورم PC,PS33,XBOX360 تهیه کنید .

نویسنده مهمان: امیر‌ حسین زاهدی

مهمان دوشنبه, 27 اکتبر 2008 [ 7:17 ب.ظ ]

up