در صورت تمایل به خرید وب سایت با ایمیل [email protected] یا فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تک نوشته

GTA V به زودی منتشر خواهد شد

از سال 1999 میلادی تا به حال  شاهد سری بازی های رایانه ای خارق العاده ی GRAND THEFT AUTO از سوی کمپانی بازیسازی ROCKSTAR GAMES بوده ایم و در چندین سال متوالی عناوین مختلفی نیز از این سری منتشر شده است  و در 3 سال پیش یعنی در سال 2008  میلادی عنوانی خارق العاده به نام GRAND THEFT AUTO IV از طرف کمپانی بازیسازی Rockstar Games  منتشر شد ولی چند سال بعد از منتشر شدن آخرین نسخه این سری از بازی های رایانه ای اخباری در رابطه با عنوان پنجم این سری از  بازی های رایانه ای  منتشر نشد  اما در اوایل امروز سخنانی در رابطه با این موضوع زده شده است.

تا ماه آوریل سال جاری میلادی  (فروردین 1390) 3 سال از انتشار بازی رایانه ای GRAND THEFT AUTO IV که آخرین عنوان از سری بازی های رایانه ای GRAND THEFT AUTO  می باشد خواهد گذشت و این مدت نسبتا طولانی برای انتشار یکی از عناوین دیگری از این سری پرطرفدار کمی غیر عادی است و با این وجود تحلیلگر سازمان اقتصادی Wedbush Morga آقای Michael Pachter به این اعتقاد دارد که انتظار ها برای عنوان دیگر این سری از بازی های رایانه ای طولانی نخواهد بود و امسال موقعیتی عالی برای انتشار این عنوان خارق العاده خواهد بود.

در روز گذشته استدیوی بازیسازی Take-Two در طی انتشار برنامه اقتصادی و مالی خود در طول 3 ماهه ی سوم  به طور رسما اعلام کرد  که در حال حاضر   برنامه ای برای انتشار ادامه ی بازی رایانه ای  Grand Theft Auto IV ندارند و این در حالیست که آقای  Michael Pachter بر این باور است که این بازی رایانه ای  قبل  از ماه  ژانویه سال  2012  میلادی منتشر خواهد شد.

حتما از خود می پرسید چرا در ماه  ژانویه میلادی  منتشر خواهد شد؟ زیرا در طول ماه ژانویه قرار داد های مالی سه تن از افراد مهم کمپانی بازیسازی  ROCKSTAR GAMES به نام های Sam Houser , Dan Houser و Leslie Benzies که در ساخت پروژه های بازیسازی سری بازی های رایانه ای GRAND THEFT AUTO نقش مهمی را ایفا کرده اند به پایان خواهد رسید.

Michael Pachter اذعان دارد که به احتمال زیاد این سه تن فصد  دارند پیش  از به پایان رسیدن  قراردادشان با کمپانی بازیسازی ROCKSTAR GAMES  برای افزایش مبالغ قرارداد های  بعدیشان یک عنوان دیگر از سری بازی های رایانه ای GRAND THEFT AUTO را منتشر کنند.

بازی رایانه ای Grand Theft Auto lll در سال 2001 میلادی  و بازی رایانه ای ViceCity در سال 2002 میلادی  منتشر شد و در  طی 2 سال بعد نیز بازی رایانه ای  San Andreas در سال 2004 میلادی منتشر شد  و در این بین  دو spin-off  از این بازی رایانه ای   با نام  Liberty City Stories و Vice City Stories به ترتیب در سال های 2005 و 2006 میلادی برای کنسول دستی PSP منتشر شد  که بعد از مدتی  برای کنسول خانگی  پلی استیشن 2  منتشر شد. اگر شما  این مدت انتشار عناوین مختلف این سری را با مدت  زمانی گذشته از آخرین عنوان   این سری از بازی های رایانه ای  مقایسه کنید  این تفاوت قابل توجه را خواهید دید.  بازی رایانه ای Grand Theft Auto IV در سال 2008 میلادی  منتشر شد  و از آن زمان  تا به حال  تنها دو  نسخه فرعی  Episodes From Liberty City و Chinatown Wars را شاهد بوده ایم.

این در حالی است که کمپانی بازیسازی ROCKSTAR GAMES و استدیوی بازیسازی Take-Two در تلاش هستند که برای انتشار  عناوینی جدید این سری از بازی های رایانه ای  پر طرفدار جلوگیری کنند البته  این نکته مهم وجود دارد  که کمپانی بازیسازی  Rockstar games در حال کار بر روی  بسته  مجزای GRAND THEFT AUTO 5 است.

آقای Pachter در ادامه افزود که من به این باور دارم  که  این  بازی رایانه ای جدید  در ماه  ژانویه ی سال  2012 (دی و بهمن 1390)  منتشر  خواهد شد و نباید زیاد در انتظار این عنوان جدید باشیم  در عین حال ممکن است در ماه ژوئن سال جاری میلادی (خرداد 1390) در نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه E3 2011 این اتفاق مهم رخ دهد.

ناشر:ROCKSTAR

سبک: اکشن سوم شخص

پلتفرم :نامعلوم

به نقل از سایت 1UP

مهمان جمعه, 11 فوریه 2011 [ 12:56 ب.ظ ]

up