تک نوشته

Need For Speed جدید در راه است .

Need For Speed جدید در راه است .

همانطور که می دانید چند سری جدید بازی Need For Speed با شکست های بزرگی مواجه شد به طوری که واقعا بسیاری از دوستداران این بازی این بازی را به کل کنار گذاشته اند . ولی مثل آنکه Ea دست به کاری عجیب زده و آن هم ساخت ۳ بازی به جای یک بازی در سال است .که قرار است این ۳ بازی در اواخر امسال (سال میلادی ) وارد بازار شوند .
یکی از این بازی ها Need For Speed Shift نام دارد این بازی قرار است برای Xbox 360 و PS3 و PC بیاید . این بازی تک نفره می باشد .
دومی Need for Speed Nitro نام دارد که این بازی قرار است به صورت انحصاری برای Wii و DS بیاید . این بازی نیز قرار است پاییز امسال ( سال میلادی ) بیاید .
و سومی نیز Need for Speed World Online نام دارد که این بازی فقط قرار است برای PC بیاید .این بازی یک بازی آنلاین می باشد که این بازی قرار است برای آسیا این تابستان و برای آمریکا در زمستان ۲۰۰۹ خواهد آمد . در ساخت این بازی EA Shanghai نیز شرکت دارد .
هنوز هم کسی واقعا سیاست شرکت EA را نمی داند با اینکه این شرکت با شکست نسبی رو به رو شده است ولی باز هم دست به کاری می زند که می تواند اصلا برای این شرکت خوب نباشد و باعث کمتر شدن طرفداران آن شود.

سهند صابری جمعه, ۲۵ بهمن ۱۳۸۷ [ ۱۲:۱۲ ب٫ظ ]

up