در صورت تمایل به خرید وب سایت با ایمیل [email protected] یا فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تک نوشته

Need For Speed جدید در راه است .

همانطور كه می دانید چند سری جدید بازی Need For Speed با شكست های بزرگی مواجه شد به طوری كه واقعا بسیاری از دوستداران این بازی این بازی را به كل كنار گذاشته اند . ولی مثل آنكه Ea دست به كاری عجیب زده و آن هم ساخت 3 بازی به جای یك بازی در سال است .كه قرار است این 3 بازی در اواخر امسال (سال میلادی ) وارد بازار شوند .
یكی از این بازی ها Need For Speed Shift نام دارد این بازی قرار است برای Xbox 360 و PS3 و PC بیاید . این بازی تك نفره می باشد .
دومی Need for Speed Nitro نام دارد كه این بازی قرار است به صورت انحصاری برای Wii و DS بیاید . این بازی نیز قرار است پاییز امسال ( سال میلادی ) بیاید .
و سومی نیز Need for Speed World Online نام دارد كه این بازی فقط قرار است برای PC بیاید .این بازی یك بازی آنلاین می باشد كه این بازی قرار است برای آسیا این تابستان و برای آمریكا در زمستان 2009 خواهد آمد . در ساخت این بازی EA Shanghai نیز شركت دارد .
هنوز هم كسی واقعا سیاست شركت EA را نمی داند با اینكه این شركت با شكست نسبی رو به رو شده است ولی باز هم دست به كاری می زند كه می تواند اصلا برای این شركت خوب نباشد و باعث كمتر شدن طرفداران آن شود.

مهمان جمعه, 13 فوریه 2009 [ 12:12 ب.ظ ]

up